Хто ми

04075, Київ

вул. Квітки Цісик 40.

Тел. (044) 401-83-76

Центр соціальної реабілітації «Ковчег» був створений та розташований в мальовничому куточку Пущі-Водиці Всеукраїнським громадським благодійним фондом «Батьківська турбота» у 2000 році. Засновники: Джейн Хаетт та Барбара Клайбер. Центр соціальної реабілітації «Ковчег» - заклад соціального захисту дітей недержавної форми власностї.


Центр діє на підставі Положення, відповідно до якого метою Центру є:
— соціальний захист, соціально — педагогічна та психологічна реабілітація дітей віком від 6 до 18 років, які опинилися у складних життевих обставинах; сприяння в наданні комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги на індивідуальному та сімейному рівнях.


Центр розміщується в мальовничому куточку Пущі-Водиці, що є курортною зоною м. Киева, і дає змогу оздоровлювати дїтей цілий рік. Потрапляючи в безлечне середовище, в атмосферу любові та безумовного прийняття, діти розкриваються в своїх потребах, проблемах, талантах.


Працівники з батьківською турботою піклуються npo дітей, навчаючи, наставляючи, передаючи свій життевий досвід.
Ми розуміємо, що сім`я та сімейне оточення найкраще сприяє розвитку дитини, тому ведеться паралельна робота з біологічними батьками на повернення дитини в сім`ю. Але нажаль, дітям часто загрожула небезпека в своїй рідній родині.  Тоді такі діти влаштовуються, тимчасово, чи до повноліття в сімейну групу, ДБСТ, під опіку, в прийомну сім'ю, або всиновлюються.

Facebook-logo    Fathers-Care-logo2

Слідкуйте за нами

Введіть вашу електронну адресу:

04075, Київ

вул. Квітки Цісик 40.

Тел. (044) 401-83-76