Новини

04075, Київ

вул. Квітки Цісик 40.

Тел. (044) 401-83-76

Ось і закінчується перший місяць осені...

Rate this item
(0 votes)

29.09.2014

Ось і закінчується перший місяць осені...Коли ми споглядаємо на ту роботу, яка була проведена нашими співробітниками та небайдужими українцями за період з травня 2014 року, серце сповнюється подяки і гордості. Пам'ятаємо, як зустрічали дітей із Слов'янська... Ми прийняли рішення допомогти тим, хто опинився в скрутному становищі і на практиці побачили єдність та щедрість нашого народу. Було нелегко, та разом ми зуміли подолати всі труднощі.                            

 

Більше 40 дітей із зони АТО за три літні місяці знайшли на нашій території свій прихист і відчули батьківське піклування. Вони побували на різноманітних екскурсіях та майстер-класах, знайшли нових друзів. З особливою радістю сповіщаємо, що діти із Слов'янська в кінці серпня повернулися до свого рідного містечка!!! Одна багатодітна сім'я знайшла постійне житло на Заході нашої країни.

 

На данний час в нашому Центрі 19 дітей (9 дітей- переселенців та 10 дітей із сімей зі складними життєвими обставинами). Дуже потрібні волонтери, які знаються на точних науках (алгебра, геометрія, фізика, хімія). Так хочеться, щоб наші діти були переможцями і в навчанні!!!                                                                                                                                                         

 

Наші серця відкриті для допомоги всім тим, хто її потребує... Наші серця вдячні всім тим, хто готовий пожертвувати свій час чи кошти на добрі справи задля майбутнього цих дітей - а значить, майбутнього нашої крайни!!!!!!                                                                                                                     

 

Facebook-logo    Fathers-Care-logo2

Слідкуйте за нами

Введіть вашу електронну адресу:

04075, Київ

вул. Квітки Цісик 40.

Тел. (044) 401-83-76